Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Brexit Business Alert, wykorzystaj Brexit do rozwoju swojego biznesu!

Brexit Business Alert, wykorzystaj Brexit do rozwoju swojego biznesu!

NewsyVario

Brexit stał się faktem i wielu polskich przedsiębiorców którzy prowadzą swoje biznesy w UK lub wciąż zastanawiają się nad przeniesieniem firmy do Wielkiej Brytanii analizuje jak planowane zmiany wpłyną na ich biznesy.  Wystarczy tylko być na bieżąco z najnowszymi informacjami, aby przekonać się że Brexit może stać się szansą dla wielu przedsiębiorców w Zjednoczonym Królestwie. Od teraz wszyscy zainteresowani Brexitem zdobędą tę wiedzę szybko i przystępnie. Wzorem BREXIT ALERT uruchomionego przez Polish Express rusza BREXIT BUSINESS ALERT prowadzony przez Admiral Tax.

Brexit Business Alert – źródło informacji o Brexicie

Projekt, tworzony przez specjalistów Admiral Tax ma na celu informowanie zainteresowanych przedsiębiorców o wszelkich zmianach dotyczących Brexitu a mających wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej przez Polaków w Zjednoczonym Królestwie lub tych, którzy dopiero planują otworzyć tam firmę. Wszelkie informacje przesyłane za pośrednictwem Brexit Business Alert są weryfikowane przez sztab ekspertów Admiral Tax, dzięki czemu do odbiorców trafiają tylko sprawdzone i pewne wiadomości.

“Coraz to nowsze informacje na temat Brexitu napływają z każdej strony. Atakują nas telewizja, radio, prasa i przede wszystkim internet. Wiadomości jest tak dużo, że trudno nadążyć je wszystkie przyjmować, a tym bardziej weryfikować. Tu z pomocą przychodzi Brexit Business Alert. Projekt przygotowany został z myślą o przedsiębiorcach zainteresowanych tematem Brexitu, którzy chcą otrzymać konkretne i sprawdzone informacje” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax, a zarazem pomysłodawczyni projektu.

Brexit Business Alert powstał na wzór uruchomionego przez Polish Express w czerwcu Brexit Alert, który dostarcza Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii informacji dotyczących ich statusu, pobytu i pracy w UK w kontekście planowanego wyjścia z UE. Projekt biznesowy Admiral Tax skupia się na kwestiach związanych z biznesem zarejestrowanym na teranie Zjednoczonego Królestwa.

Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz być pierwszy? Chcesz być o krok przed konkurencją? Zapisz się do Brexit Business Alert i rozwijaj swoją firmę!

Brexit Business Alert, wykorzystaj Brexit do rozwoju swojego biznesu!
4.8 (96%) 5 oceniającys
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Składki na ZUS w 2019 r. wzrosły o blisko 100 zł
  Składki na ZUS w 2019 r. wzrosły o blisko 100 zł

  Tak źle nie było od 6 lat – w 2019 r. składki na pełny ZUS wyniosą przedsiębiorców o blisko 100 zł więcej, niż w 2018 r. Marnym pocieszeniem dla polskich przedsiębiorców w tym wypadku będzie fakt, że wyższy ZUS jest konsekwencją polepszającej się sytuacji polskiej gospodarki i znacznego, prognozowanego wzrostu wynagrodzeń na 2019 r.

  W 2019 r. prognozowane przeciętne miesięczne wynagrodzenie wzrośnie do 4765 zł, czyli, w porównaniu do 2018 r., w którym wynosiło ono 4443 zł, aż o 322 zł. Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne (stanowiąca 60 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia), wyniesie zatem 2859.

   

  >> Więcej przeczytasz na MamBiznes.news <<

   

  Tak źle nie było od 6 lat – w 2019 r. składki na pełny ZUS wyniosą przedsiębiorców o blisko 100 zł więcej, niż w 2018...

  Czytaj dalej
 • Programiści i specjaliści IT wybierają Londyn. Nawet, jeśli pracują z Polski
  Programiści i specjaliści IT wybierają Londyn. Nawet, jeśli pracują z Polski

  Według danych z 2018 roku zebranych przez LinkedIn i Stack Overflow, Londyn nadal jest ważnym centrum dla specjalistów IT spoza Wielkiej Brytanii. Wśród specjalistów od technologii znaczna część to osoby działające jako freelancerzy i posiadające zarejestrowaną firmę. Rosnącą grupą pod względem narodowości są Polacy. (więcej…)

  Według danych z 2018 roku zebranych przez LinkedIn i Stack Overflow, Londyn nadal jest ważnym centrum dla specjalistów IT spoza Wielkiej Brytanii. Wśród specjalistów od...

  Czytaj dalej
 • Mały ZUS – ustawa, która rozbudziła nadzieje
  Mały ZUS – ustawa, która rozbudziła nadzieje

  Niejeden przedsiębiorca w Polsce z zapowiedzią wprowadzenia tzw. małego ZUS-u wiązał niemałe nadzieje na zmniejszenie swoich obciążeń. Niestety, niecałe dwa miesiące od wejścia w życie ustawy z 20 lipca 2018 r. wiemy już, że z ulg nie skorzysta cała rzesza mikro przedsiębiorców. (więcej…)

  Niejeden przedsiębiorca w Polsce z zapowiedzią wprowadzenia tzw. małego ZUS-u wiązał niemałe nadzieje na zmniejszenie swoich obciążeń. Niestety, niecałe dwa miesiące od wejścia w życie...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze