Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Brexit

 • Pomimo Brexitu Wielka Brytania nadal w czołówce państw przyjaznych biznesowi

  Jak wynika z raportu Doing Business 2018 dotyczącego konkurencyjności państw przygotowanego przez Bank Światowy, Wielka Brytania znajduje się w pierwszej dziesiątce krajów na świecie, w których najłatwiej prowadzi się działalność gospodarczą i nawet widmo Brexitu nie wpłynęło na pozycję Zjednoczonego Królestwa, plasując je ponownie na siódmym miejscu.

  Czytaj dalej
 • Brexit: Firmy z Wielkiej Brytanii domagają się trzyletnie okresu przejściowego

  Ponad 100 brytyjskich firm wystosowało petycję do głównych negocjatorów w sprawie Brexitu,  aby podkreślić potrzebę pilnego postępu w rozmowach o separacji. Pismo, skierowane do Sekretarza Stanu ds. Unii Europejskiej, Davida Davis’a, oraz głównego negocjatora UE Michela Barniera wystosowane przez Brytyjską Konfederację Przemysłu (CBI) podpisane zostało przez brytyjskie firmy współpracujące na co dzień z rodzimymi przedsiębiorcami

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze