Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Klienci Admiral Tax z certyfikatami Trusted Company (UK)

Klienci Admiral Tax z certyfikatami Trusted Company (UK)

Z życia firmy
Klienci Admiral Tax z certyfikatami Trusted Company (UK)
3.5 (70%) 2 oceniających

Zespół Admiral Tax pragnie serdecznie pogratulować swoim klientom, którzy w ostatnim czasie zdobyli certyfikat Trusted Company (UK). Jesteśmy dumni, że możemy współpracować i wspierać w realizacji celów biznesowych tak wyjątkowych partnerów.

Trusted Company (UK) to prestiżowy program certyfikujący, który zajmuje się promowaniem wiarygodności firm. Program otwarty  jest dla każdego przedsiębiorcy działającego na terenie Wielkiej Brytanii, który pragnie pokazać, że zaufanie i uczciwość w biznesie to dominujące wartości, którymi kieruje się prowadząc swoją działalność. Admiral Tax, jako partner strategiczny programu certyfikującego Trusted Company (UK)  odpowiedzialny jest m.in. za częściową weryfikację wszystkich zgłoszonych firm.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dołączyliśmy do programu Trusted Company (UK). Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług jakie oferujemy. Mamy nadzieję, że również nasi obecni i przyszli klienci docenią zaufanie, jakim się cieszymy” – mówi Adam Machnica, CEO AJM SEO Marketing and Advertising.

Certyfikat Trusted Company (UK) to prestiż, wiarygodność i profesjonalizm. To jasny komunikat dla klientów, kontrahentów i współpracowników, że firma należy do grupy wyróżnionej najwyższym zaufaniem.

“Dzięki udziałowi w programie zyskałem atut, którego brakuje mojej konkurencji. Certyfikat Trusted Company (UK) daje mi możliwość rozwoju zgodnie z misją, jaka przyświeca firmie – pełnej transparentności, wiarygodności i zaufania” – mówi Damian Łęcki, CEO Awake Studio.

Przed przystąpieniem do programu wszystkie firmy są odpowiednio weryfikowane pod kątem sposobu prowadzenia działalności. Dzięki współpracy z Admiral Tax z programem certyfikacyjnym, wszyscy klienci uzyskują możliwość przejścia znacznie skróconej drogi weryfikacji, zyskując jednocześnie preferencyjne warunki udziału. W sumie certyfikat zdobyło już 17 klientów, a kolejnych 8 jest w procesie weryfikacji.

 

Chcesz dołączyć do programu? Skontaktuj się z koordynatorem programu w Admiral Tax lub swoim opiekunem.

 

Przypominamy, że za program po stronie Admiral Tax odpowiada:

Katarzyna Paczwa

Customer Success Specialist – Koordynator Programu Trusted Company (UK)

+48 606 543 105

[email protected]

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze