Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Dzięki partnerstwu z Trusted Company (UK) klienci Admiral Tax zdobędą certyfikat łatwiej

Dzięki partnerstwu z Trusted Company (UK) klienci Admiral Tax zdobędą certyfikat łatwiej

Z życia firmy
Dzięki partnerstwu z Trusted Company (UK) klienci Admiral Tax zdobędą certyfikat łatwiej
5 (100%) 2 oceniających

31 lipca w Londynie Admiral Tax zawarł umowę partnerską z Business Level, właścicielem programu certyfikacyjnego Trusted Company (UK). Tym samym Admiral Tax, jako partner strategiczny programu, będzie odpowiedzialny za częściową weryfikację wszystkich zgłaszanych firm. Dzięki partnerstwu także klienci Admiral Tax zyskali wymierne korzyści.

„Rozmowy trwały wiele miesięcy i cieszymy się, że współpraca dochodzi do skutku. To dla nas wyróżnienie – cieszymy się, że od teraz jesteśmy częścią ważnej inicjatywy już nie tylko jako certyfikowany podmiot, ale także wspierając projekt” – mówi Agnieszka Moryc, dyrektor zarządzająca Admiral Tax.

Dzięki partnerstwu Admiral Tax będzie mogło zaoferować swoim klientom przyśpieszoną certyfikację.

„Zakładamy, że tak zaufany partner jak Admiral Tax pracuje wyłącznie z klientami, których historię zna, którym ufa i którzy są obdarzani zaufaniem. W związku z tym naturalnym jest, że proces certyfikacji będzie skrócony, a tym samym oferta korzystniejsza” – mówi Michael Stevenson, Business Relationship Manager, Trusted Company (UK).

Klienci Admiral Tax zyskują aż 25% upust w pierwszym roku certyfikacji.

Więcej informacji na temat certyfikatu Trusted Company (UK): www.trusted-company.co.uk

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze