Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY: wycieczka do Londynu od Admiral Tax w prezencie!

BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY: wycieczka do Londynu od Admiral Tax w prezencie!

Promocje i konkursy
BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY: wycieczka do Londynu od Admiral Tax w prezencie!
Oceń ten post

Admiral Tax, respektując anglosaskie tradycje w biznesie, już dziś ogłasza niepowtarzalną promocję dla obecnych i nowych klientów. Dokonaj zakupu usług Admiral Tax w Czarny Piątek (Black Friday) lub Cyber Poniedziałek (Cyber Monday) i odbierz wycieczkę do Londynu dla dwóch osób!

Black Friday to długoletnia już brytyjska tradycja. Tego dnia – w tym roku będzie do dokładnie 25 listopada – Wyspy Brytyjskie ogarnia gorączka zakupowa, a handlowcy prześcigają się w wyszukanych promocjach i ofertach specjalnych. Odpowiedzią e-commerce na Black Friday stał się kilka lat temu Cyber Monday, który następuje bezpośrednio po szale zakupowych Czarnego Piątku. W tym roku 28 listopada okazyjne zakupy zaoferują chyba wszystkie bez wyjątku sklepy internetowe w Wielkiej Brytanii.

„Zastanawialiśmy się jak przenieść tę typowo anglosaską tradycję na polski grunt i jak moglibyśmy pokazać polskim klientom z sektora B2B, że Black Friday i Cyber Monday to okazje zakupowe, ale też świetna zabawa. Tak zrodził się pomysł naszej własnej promocji w tych właśnie dwóch dniach.” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Wszyscy, nowi klieci Admiral Tax lub dotychczasowi klienci, którzy zawrą umowy na dodatkowe usługi właśnie w dniach 25.11 (Black Friday) lub 28.11 (Cyber Monday) otrzymają szansę wygrania weekendowej WYCIECZKI DO LONDYNU DLA DWÓCH OSÓB na przedświąteczne zakupy oraz zwiedzanie europejskiej stolicy finansjery.

Nagroda obejmuje:

 • przeloty dla dwóch osób z Krakowa lub Warszawy
 • 2 x nocleg w hotelu 4* wraz ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym
 • zwiedzanie (sightseeing) Londynu
 • mnóstwo czasu na zakupowe szaleństwo!

Zwycięzca zostanie wyłoniony do 9 grudnia 2016 roku.
Podstawowym kryterium wyboru jest wartość wykupionych usług. Dodatkowym kryterium – okres na jaki, współpraca została zawarta.

„Trzymam mocno kciuki za wszystkich bez wyjątku klientów Admiral Tax. Być może przy okazji uda nam się zainspirować naszych klientów, aby sami proponowali specjalne oferty z okazji Black Friday i Cyber Monday dla swoich klientów już w roku przyszłym!” – dodaje Agnieszka Moryc.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze