Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

ADMIRAL TAX Z CERTYFIKATEM TRUSTED COMPANY UK

ADMIRAL TAX Z CERTYFIKATEM TRUSTED COMPANY UK

Z życia firmy
ADMIRAL TAX Z CERTYFIKATEM TRUSTED COMPANY UK
5 (100%) 2 oceniających

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma Admiral Tax uzyskała certyfikat TRUSTED COMPANY UK. TRUSTED COMPANY UK to uznany na całym świecie program certyfikujący, zrzeszający brytyjskich przedsiębiorców, którzy ciężką pracą, uczciwością i rzetelnością budują pozytywny wizerunek swojego biznesu.

Wraz z początkiem lutego, po przejściu szczegółowej weryfikacji, Admiral Tax otrzymał certyfikat TRUSTED COMPANY UK, a wraz z nim potwierdzenie, że od lat działając na brytyjskim rynku, firma zdążyła sobie wyrobić opinie uczciwego i wiarygodnego partnera, któremu można zaufać.

“Przystąpienie do programu jest dla nas niezwykle nobilitujące” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax. “Budowaliśmy nasze doświadczenie i bogaty w wiedzę zespół przez wiele lat, To dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami jesteśmy dziś w czołówce firm oferujących swoje usługi na połączonych rynkach polskim i brytyjskim” – dodaje Moryc.

TC-AT

 

TRUSTED COMPANY UK pomaga  budować pozytywny wizerunek firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Jest on potwierdzeniem uczciwości i rzetelności dla każdego potencjalnego klienta oraz kontrahenta.

Więcej o TRUSTED COMPANY UK: http://trusted-company.co.uk/

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze