Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

E-BOOK ZA DARMO: Brytyjska spółka limited bez tajemnic [2019]

E-BOOK ZA DARMO: Brytyjska spółka limited bez tajemnic [2019]

Firma w UK i Irlandii

Jak założyć i prowadzić spółkę Ltd w Wielkiej Brytanii? O jakich datach trzeba pamiętać? Co należy do obowiązków dyrektora spółki limited? Jak wyglądają procedury i koszty prowadzenia spółki? Kiedy rozliczyć podatek PIT i CIT? – na wszystkie te pytania odpowiada kompleksowy poradnik przygotowany przez doradców Admiral Tax.

„Wiemy jak duże jest zapotrzebowanie na ekspercką wiedzę w zakresie spółek limited, dlatego też powstał ten e-book. Co rok aktualizujemy zawarte w nim informacje. Staraliśmy się, by poradnik był napisany dostępnie i wydany przejrzyście. W całości wydaliśmy go po polsku, gdyż to polscy przedsiębiorcy są liderami, jeśli chodzi o otwieranie nowych firm w Wielkiej Brytanii” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Edycja 2019 zawiera aktualną wiedzę, wszystkie najważniejsze daty dla spółki i jej dyrektora oraz najnowsze interpretacje w zakresie prawa spółek Wielkiej Brytanii na chwilę obecną.

Pozycja powstała przy merytorycznej współpracy wielu podmiotów oraz przy wsparciu mediów.

 

Poradnik można BEZPŁATNIE pobrać >> TUTAJ <<

 

Facebooktwitterlinkedin
Podsumowanie artykułu
E-BOOK ZA DARMO: Brytyjska spółka limited bez tajemnic [2019]
Tytuł
E-BOOK ZA DARMO: Brytyjska spółka limited bez tajemnic [2019]
Opis
Jak założyć i prowadzić spółkę Ltd w Wielkiej Brytanii? O jakich datach trzeba pamiętać? Co należy do obowiązków dyrektora spółki limited? Jak wyglądają procedury i koszty prowadzenia spółki? Kiedy rozliczyć podatek PIT i CIT? - na wszystkie te pytania odpowiada kompleksowy poradnik przygotowany przez doradców Admiral Tax.
Autor
Copyrights
AT UK Consulting Ltd
Logo wydawcy
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Koniec roku podatkowego i zmiana firmy księgowej
  Koniec roku podatkowego i zmiana firmy księgowej
  Zmiana firmy księgowej to poważny krok, który wymaga odpowiedniego planowania. Dużo mówi się o tym, że najlepszy na zmianę jest koniec roku podatkowego, ale tak naprawdę każdy moment jest dobry na to, aby zmienić obsługę księgową na lepszą.  (więcej…)

  Zmiana firmy księgowej to poważny krok, który wymaga odpowiedniego planowania. Dużo mówi się o tym, że najlepszy na zmianę jest koniec roku podatkowego, ale tak...

  Czytaj dalej
 • Co oznacza ozusowanie umów zlecenia? Wzrost kosztów zatrudnienia w Polsce
  Co oznacza ozusowanie umów zlecenia? Wzrost kosztów zatrudnienia w Polsce
  Rząd rozważa pełne ozusowanie umów zlecenia. Ewentualne zmiany miałyby wejść w życie z dniem 1 stycznia 2021 roku, ale na tym etapie wydaje się to już nierealne. Cały czas mówimy tylko o propozycji, która ma być konsultowana ze środowiskami zrzeszającymi i reprezentującymi interesy pracodawców oraz pracowników. Jak wprowadzenie zmian wpłynie na realną wielkość wynagrodzeń i koszty pracy? (więcej…)

  Rząd rozważa pełne ozusowanie umów zlecenia. Ewentualne zmiany miałyby wejść w życie z dniem 1 stycznia 2021 roku, ale na tym etapie wydaje się to...

  Czytaj dalej
 • Czym jest ulga abolicyjna i co oznacza jej zniesienie?
  Czym jest ulga abolicyjna i co oznacza jej zniesienie?
  Ulga abolicyjna to bardzo korzystny mechanizm podatkowy, dzięki któremu Polak zarabiający w państwie, w którym płaci niższe podatki niż w Polsce lub korzysta z ulg podatkowych, nie musi dodatkowo płacić podatku w Polsce, nawet jeśli pozostaje polskim rezydentem podatkowym. (więcej…)

  Ulga abolicyjna to bardzo korzystny mechanizm podatkowy, dzięki któremu Polak zarabiający w państwie, w którym płaci niższe podatki niż w Polsce lub korzysta z ulg...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze

DO GÓRY

testowo