Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Agnieszka Moryc, Woman with Power według tygodnika „Polish Express”

Agnieszka Moryc, Woman with Power według tygodnika "Polish Express"

Admiral Tax w mediachNewsy

Wraz z końcem roku redakcja Polish Express przyznała tytuł Women with Power 2017. Wyróżnienie przyznawane jest Polkom w Wielkiej Brytanii, które na co dzień z sukcesami konkurują w twardym świecie biznesu. Wyróżnienie trafiło w tym roku do Agnieszki Moryc, CEO Admiral Tax.

Agnieszka Moryc jest wprawnym przedsiębiorcą, prowadzącą polsko-brytyjską kancelarię podatkową Admiral Tax. Pani prezes poznała co to znaczy być kobietą w świecie biznesu zdominowanego przez mężczyzn. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi jako ekspert w mediach polskich i brytyjskich. Co więcej, jest inspiracją dla wielu innych kobiet.

Jak czytamy w uzasadnieniu, redakcja Polish Express przyznała tytuł Woman with Power 2017 za “zdecydowane i pełne uporu promowanie przedsiębiorczości wśród Polek i Polaków w Wielkiej Brytanii oraz za inspirację dla milionów rodaków przebywających na emigracji w Wielkiej Brytanii. Agnieszka Moryc dając zatrudnienie Polakom na Wyspach przyczynia się również do integrowania Polonii, co jest szczególnie ważne dla zachowania tożsamości narodowej poza granicami kraju”.

„Przebojowość Agnieszki Moryc w tym, co robi sprawia, że jest przykładem i inspiracją dla innych, którzy boją się rozwinąć własne skrzydła i wkroczyć na biznesową głęboką wodę. Wraz z tytułem Woman with Power dla Agnieszki Moryc chcemy dać przykład innym kobietom, które mogą i powinny dążyć do własnego samorozwoju. Przykład naszej laureatki pokazuje, że potrzebne jest zdecydowane wsparcie dla działań mających na celu aktywizację kobiet na gruncie przedsiębiorczym i biznesowym” – mówi Mateusz Tomanek, redaktor Polish Express, koordynujący pracy jury.

Prywatnie Agnieszka Moryc jest osobą z dużym poczuciem humoru. Jest mamą dwójki wspaniałych dzieci, właścicielką trzech psów, ogródka, hotelu dla pszczół i zagorzałą miłośniczką wszelkich sportów ekstremalnych.

“Jestem mile zaskoczona przyznanym wyróżnieniem. Jest on dla mnie niezwykle nobilitujące. Prowadząc firmę skupiam się na tym, aby moje działania przynosiły zamierzone efekty. Dzięki uporowi, który staram się przekazać również moim pracownikom jest to możliwe. W biznesie ważne jest wyczucie, wytrwałość oraz wiedza, którą lubię się dzielić z innymi” – mówi laureatka nagrody, Agnieszka Moryc.

“Polish Express” to największe i najbardziej opiniotwórcze medium kierowane do Polaków na Wyspach. Tygodnik wydawany jest nieprzerwanie od 14 lat. Serwis internetowy PolishExpress.co.uk jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych i najchętniej czytanych mediów polskojęzycznych w Wielkiej Brytanii.

Facebooktwitterlinkedin
Podsumowanie artykułu
Agnieszka Moryc, Woman with Power według tygodnika "Polish Express"
Tytuł
Agnieszka Moryc, Woman with Power według tygodnika "Polish Express"
Opis
Wraz z końcem roku redakcja Polish Express przyznała tytuł Women with Power 2017. Wyróżnienie przyznawane jest Polkom w Wielkiej Brytanii, które na co dzień z sukcesami konkurują w twardym świecie biznesu. Wyróżnienie trafiło w tym roku do Agnieszki Moryc, CEO Admiral Tax.
Autor
Copyrights
AT UK Consulting Ltd
Logo wydawcy
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • „Tam, gdzie podatków nie ma”. Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore
  "Tam, gdzie podatków nie ma". Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego obrazu rzeczywistości wyłania się ważna nauka dla polskich przedsiębiorców. Państwo, które pobiera wysokie podatki, w sytuacji kryzysu gwarantuje firmom niewiele więcej niż państwo, które nie zbiera danin. Ratując aktywna właściciele firm przenoszą się więc “tam, gdzie podatków nie ma” i wybierają offshore. (więcej…)

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego...

  Czytaj dalej
 • Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze informacje, z którymi powinni zapoznać się dyrektorzy oraz kadra zarządzająca firm - w tym brytyjskich spółek LTD, które chcą nadal otrzymywać pomoc w ramach Job Retention Scheme lub o taką pomoc się ubiegać. (więcej…)

  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze

DO GÓRY

testowo