Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Brexit Business Alert, wykorzystaj Brexit do rozwoju swojego biznesu!

Brexit Business Alert, wykorzystaj Brexit do rozwoju swojego biznesu!

Firma w UK
Brexit Business Alert, wykorzystaj Brexit do rozwoju swojego biznesu!
4.8 (96%) 5 oceniających

Brexit stał się faktem i wielu polskich przedsiębiorców którzy prowadzą swoje biznesy w UK lub wciąż zastanawiają się nad przeniesieniem firmy do Wielkiej Brytanii analizuje jak planowane zmiany wpłyną na ich biznesy.  Wystarczy tylko być na bieżąco z najnowszymi informacjami, aby przekonać się że Brexit może stać się szansą dla wielu przedsiębiorców w Zjednoczonym Królestwie. Od teraz wszyscy zainteresowani Brexitem zdobędą tę wiedzę szybko i przystępnie. Wzorem BREXIT ALERT uruchomionego przez Polish Express rusza BREXIT BUSINESS ALERT prowadzony przez Admiral Tax.

Projekt, tworzony przez specjalistów Admiral Tax ma na celu informowanie zainteresowanych przedsiębiorców o wszelkich zmianach dotyczących Brexitu a mających wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej przez Polaków w Zjednoczonym Królestwie lub tych, którzy dopiero planują otworzyć tam firmę. Wszelkie informacje przesyłane za pośrednictwem Brexit Business Alert są weryfikowane przez sztab ekspertów Admiral Tax, dzięki czemu do odbiorców trafiają tylko sprawdzone i pewne wiadomości.

“Coraz to nowsze informacje na temat Brexitu napływają z każdej strony. Atakują nas telewizja, radio, prasa i przede wszystkim internet. Wiadomości jest tak dużo, że trudno nadążyć je wszystkie przyjmować, a tym bardziej weryfikować. Tu z pomocą przychodzi Brexit Business Alert. Projekt przygotowany został z myślą o przedsiębiorcach zainteresowanych tematem Brexitu, którzy chcą otrzymać konkretne i sprawdzone informacje” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax, a zarazem pomysłodawczyni projektu.

Brexit Business Alert powstał na wzór uruchomionego przez Polish Express w czerwcu Brexit Alert, który dostarcza Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii informacji dotyczących ich statusu, pobytu i pracy w UK w kontekście planowanego wyjścia z UE. Projekt biznesowy Admiral Tax skupia się na kwestiach związanych z biznesem zarejestrowanym na teranie Zjednoczonego Królestwa.

Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz być pierwszy? Chcesz być o krok przed konkurencją? Zapisz się do Brexit Business Alert i rozwijaj swoją firmę!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze