Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – e-book autorstwa Agnieszki Moryc teraz pobierzesz za darmo!

"Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii" - e-book autorstwa Agnieszki Moryc teraz pobierzesz za darmo!

Brexit

Spółki LTD działające w Wielkiej Brytanii mogą przestać być częścią wspólnego unijnego rynku i będą traktowane tak, jak obecnie firmy spoza Unii Europejskiej. Pomimo, że nie wiadomo jaki będzie Brexit, firmy powinny się już przygotowywać na potencjalny “no deal” Brexit, czyli wyjście Wielkiej Brytanii z UE bez żadnego porozumienia. O najważniejszych zmianach w tym zakresie traktuje poradnik autorstwa Agnieszki Moryc, który od dziś można pobrać całkowicie za darmo ze stron Admiral Tax.

Co czeka importerów i eksporterów? Jak zmieni się transgraniczne świadczenie usług w sektorze B2B? Czy międzynarodowi przewoźnicy spotkają się z utrudnieniami? Na te i inne pytania odpowiada opracowanie przygotowane przez praktyka biznesu, a zarazem eksperta w zakresie optymalizacji podatkowej i spółek zagranicznych – Agnieszkę Moryc, Dyrektor Zarządzającą Admiral Tax.

„To ważna i potrzebna pozycja w obliczu wielu niepewności, jakiej doświadczają przedsiębiorcy. Dużą wartość publikacji stanowi odniesienie do źródłowych informacji i zebranie ich w jednym miejscu. E-book oswaja twardy Brexit i wchodzi na rynek na tak zwanej ostatniej prostej przed rozstrzygnięciami politycznymi” – recenzuje pozycję redakcja portalu MamBiznes.News

E-book można pobrać bezpłatnie >>TUTAJ<<.

Facebooktwitterlinkedin
Podsumowanie artykułu
"Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii" - e-book autorstwa Agnieszki Moryc teraz pobierzesz za darmo!
Tytuł
"Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii" - e-book autorstwa Agnieszki Moryc teraz pobierzesz za darmo!
Opis
Spółki LTD działające w Wielkiej Brytanii mogą przestać być częścią wspólnego unijnego rynku i będą traktowane tak, jak obecnie firmy spoza Unii Europejskiej. Pomimo, że nie wiadomo jaki będzie Brexit, firmy powinny się już przygotowywać na potencjalny “no deal” Brexit, czyli wyjście Wielkiej Brytanii z UE bez żadnego porozumienia.
Autor
Copyrights
AT UK Consulting Ltd
Logo wydawcy
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Czym jest spółka Free Zone w Emiratach Arabskich?
  Czym jest spółka Free Zone w Emiratach Arabskich?
  Ustabilizowany biznes często szuka możliwości ekspansji i optymalizacji szeregu procesów biznesowych. Coraz częściej okazuje się, że właściwym krokiem jest utworzenie spółki offshore do prowadzenia określonych operacji. Okazuje, że spółki typu Free Zone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to jedno z lepszych rozwiązań do rozpoczęcia tego typu działalności. (więcej…)

  Ustabilizowany biznes często szuka możliwości ekspansji i optymalizacji szeregu procesów biznesowych. Coraz częściej okazuje się, że właściwym krokiem jest utworzenie spółki offshore do prowadzenia określonych...

  Czytaj dalej
 • „Tam, gdzie podatków nie ma”. Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore
  "Tam, gdzie podatków nie ma". Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego obrazu rzeczywistości wyłania się ważna nauka dla polskich przedsiębiorców. Państwo, które pobiera wysokie podatki, w sytuacji kryzysu gwarantuje firmom niewiele więcej niż państwo, które nie zbiera danin. Ratując aktywna właściciele firm przenoszą się więc “tam, gdzie podatków nie ma” i wybierają offshore. (więcej…)

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego...

  Czytaj dalej
 • Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze informacje, z którymi powinni zapoznać się dyrektorzy oraz kadra zarządzająca firm - w tym brytyjskich spółek LTD, które chcą nadal otrzymywać pomoc w ramach Job Retention Scheme lub o taką pomoc się ubiegać. (więcej…)

  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze

DO GÓRY

testowo