Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Brexit jej nie straszny: CEO Admiral Tax w finale plebiscytu Pulsu Biznesu na Kobietę Biznesu 2018

Brexit jej nie straszny: CEO Admiral Tax w finale plebiscytu Pulsu Biznesu na Kobietę Biznesu 2018

Admiral Tax w mediachBrexitNewsy

Agnieszka Moryc znalazła się w wąskim gronie 10 finalistek plebiscytu Kobieta Biznesu 2018 organizowanego przez Puls Biznesu i Portal Bankier.pl. Obecnie trwa głosowanie czytelników, w którym prezes Admiral Tax walczy o głosy publiczności.

W tym roku o tytuł Kobiety Biznesu walczy 10 właścicielek firm i menedżerek. Reprezentują one różne branże i firmy różnej wielkości, jedne działają od wielu lat, inne w trzy lata zbudowały imponujący biznes. Prezes Admiral Tax walczy m.in. z prezes IKEA Chiny i prezes Forum Energii. Głosowanie trwa do 30 listopada, a głosy można oddawać na stronie: https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/2018/glosowanie/

 

 

Agnieszka Moryc jest współzałożycielką polsko-brytyjskiej kancelarii podatkowej Admiral Tax z biurami w Krakowie, Londynie i Dublinie. W 2017 r. przejęła Dowson Holdings, wchodząc na rynek spółek offshore. Firma ma ponad 500 stałych klientów i na koncie ponad 2,5 tys. zamkniętych transakcji na rynku B2B. Mówi o sobie, że „tworzy nową jakość w męskim świecie biznesu, dodając kobiecą intuicję, logikę i uporządkowanie”. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi jako ekspert w mediach polskich i brytyjskich, jest m.in. aktywną blogerką na Dyskusja.biz. Zagorzała miłośniczka wszelkich sportów ekstremalnych ma dwójkę dzieci, trzy psy, ogródek i hotel dla pszczół.

W 2017 r. Agnieszka Moryc została uhonorowana tytułem Woman with Power przyznawanego przez Polish Express i tym samym znalazła się na okładce tygodnika.

Plebiscyt czytelników na Kobietę Biznesu towarzyszy „Rankigowi 100 Kobiet Biznesu„, w którym oceniane są sukcesy biznesowe Polek. Całe wydarzenie zwieńczy uroczysta gala 13 grudnia 2018 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Zachęcamy do oddania głosu na Panią Agnieszkę Moryc: https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/2018/glosowanie/

Facebooktwitterlinkedin
Summary
Review Date
Reviewed Item
Brexit jej nie straszny: CEO Admiral Tax w finale plebiscytu Pulsu Biznesu na Kobietę Biznesu 2018
Author Rating
51star1star1star1star1star
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • „Tam, gdzie podatków nie ma”. Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore
  "Tam, gdzie podatków nie ma". Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego obrazu rzeczywistości wyłania się ważna nauka dla polskich przedsiębiorców. Państwo, które pobiera wysokie podatki, w sytuacji kryzysu gwarantuje firmom niewiele więcej niż państwo, które nie zbiera danin. Ratując aktywna właściciele firm przenoszą się więc “tam, gdzie podatków nie ma” i wybierają offshore. (więcej…)

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego...

  Czytaj dalej
 • Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze informacje, z którymi powinni zapoznać się dyrektorzy oraz kadra zarządzająca firm - w tym brytyjskich spółek LTD, które chcą nadal otrzymywać pomoc w ramach Job Retention Scheme lub o taką pomoc się ubiegać. (więcej…)

  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze

DO GÓRY

testowo