Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019

Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019

Newsy

Kancelaria Admiral Tax otrzymała nominację w prestiżowym konkursie branżowym Accounting Excellence Awards 2019. Konkurs organizowany jest po raz dziewiąty i zyskał miano najważniejszego wydarzenia tego typu dla branży podatkowo – księgowej w Wielkiej Brytanii. To pierwsza nominacja dla Admiral Tax.

Dostanie się na długą listę nominowanych wiązało się z koniecznością przejścia przez preselekcję i ocenę licznego grona sędziowskiego, zrekrutowanego z ekspertów branży księgowej w Wielkiej Brytanii.

“Otrzymanie nominacji to dla nas duże wyróżnienie. Konkurs i gala konkursowa to z pewnością najważniejsze branżowe wydarzenie tego typu w Wielkiej Brytanii. Konkurencja jest spora i nie liczymy na dostanie się na krótką listę, gdzie zakwalifikowane zostanie zaledwie kilka wybranych firm, jednak mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej drogi do uzyskania uznania za wysoką jakość i innowacyjność usług księgowo – optymalizacyjnych, jakie oferujemy.” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Gala finałowa została zaplanowana na 12 września i będzie mieć miejsce w Londynie.

 

Facebooktwitterlinkedin
Podsumowanie artykułu
Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019
Tytuł
Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019
Opis
Kancelaria Admiral Tax otrzymała nominację w prestiżowym konkursie branżowym Accounting Excellence Awards 2019. Konkurs organizowany jest po raz dziewiąty i zyskał miano najważniejszego wydarzenia tego typu dla branży podatkowo - księgowej w Wielkiej Brytanii. To pierwsza nominacja dla Admiral Tax.
Autor
Copyrights
AT UK Consulting Ltd
Logo wydawcy
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Czym jest spółka Free Zone w Emiratach Arabskich?
  Czym jest spółka Free Zone w Emiratach Arabskich?
  Ustabilizowany biznes często szuka możliwości ekspansji i optymalizacji szeregu procesów biznesowych. Coraz częściej okazuje się, że właściwym krokiem jest utworzenie spółki offshore do prowadzenia określonych operacji. Okazuje, że spółki typu Free Zone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to jedno z lepszych rozwiązań do rozpoczęcia tego typu działalności. (więcej…)

  Ustabilizowany biznes często szuka możliwości ekspansji i optymalizacji szeregu procesów biznesowych. Coraz częściej okazuje się, że właściwym krokiem jest utworzenie spółki offshore do prowadzenia określonych...

  Czytaj dalej
 • „Tam, gdzie podatków nie ma”. Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore
  "Tam, gdzie podatków nie ma". Polscy przedsiębiorcy już wiedzą jakie korzyści daje offshore

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego obrazu rzeczywistości wyłania się ważna nauka dla polskich przedsiębiorców. Państwo, które pobiera wysokie podatki, w sytuacji kryzysu gwarantuje firmom niewiele więcej niż państwo, które nie zbiera danin. Ratując aktywna właściciele firm przenoszą się więc “tam, gdzie podatków nie ma” i wybierają offshore. (więcej…)

  Sytuacja wywołana globalnym zamrożeniem gospodarki spowodowanym pandemią, przewartościowuje właśnie rynek. Poza oczywistym faktem, że jedne biznesy po prostu znikną, a inne się pojawiają, z obecnego...

  Czytaj dalej
 • Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Wielka Brytania: duże zmiany w zasadach furlough (Job Retention Scheme)
  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze informacje, z którymi powinni zapoznać się dyrektorzy oraz kadra zarządzająca firm - w tym brytyjskich spółek LTD, które chcą nadal otrzymywać pomoc w ramach Job Retention Scheme lub o taką pomoc się ubiegać. (więcej…)

  Brytyjski rząd wprowadził znaczące zmiany w zasadach kierowania pracowników na furlough (postojowe). Znacząco zmienia się sposób refundowania poniesionych kosztów i wysokość refundacji. Poniżej podsumowujemy najważniejsze...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze

DO GÓRY

testowo