Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019

Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019

Newsy

Kancelaria Admiral Tax otrzymała nominację w prestiżowym konkursie branżowym Accounting Excellence Awards 2019. Konkurs organizowany jest po raz dziewiąty i zyskał miano najważniejszego wydarzenia tego typu dla branży podatkowo – księgowej w Wielkiej Brytanii. To pierwsza nominacja dla Admiral Tax.

Dostanie się na długą listę nominowanych wiązało się z koniecznością przejścia przez preselekcję i ocenę licznego grona sędziowskiego, zrekrutowanego z ekspertów branży księgowej w Wielkiej Brytanii.

“Otrzymanie nominacji to dla nas duże wyróżnienie. Konkurs i gala konkursowa to z pewnością najważniejsze branżowe wydarzenie tego typu w Wielkiej Brytanii. Konkurencja jest spora i nie liczymy na dostanie się na krótką listę, gdzie zakwalifikowane zostanie zaledwie kilka wybranych firm, jednak mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej drogi do uzyskania uznania za wysoką jakość i innowacyjność usług księgowo – optymalizacyjnych, jakie oferujemy.” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Gala finałowa została zaplanowana na 12 września i będzie mieć miejsce w Londynie.

 

Admiral Tax w prestiżowym konkursie Accounting Excellence Awards 2019
3 (60%) 2 oceniającys
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Split payment stanie się zmorą polskich przedsiębiorców?
  Split payment stanie się zmorą polskich przedsiębiorców?

  Rząd przedstawił właśnie do konsultacji projekt zmian w ustawie o VAT, który przewiduje wprowadzenie obowiązkowego mechanizmu podzielonej płatności w VAT. Obawy wzbudzają jednak kary, które rząd przewiduje dla przedsiębiorców - zarówno dla nabywców towarów i usług, jak i dla wystawców faktur, którzy popełnią przewinienie przy okazji split payment. (więcej…)

  Rząd przedstawił właśnie do konsultacji projekt zmian w ustawie o VAT, który przewiduje wprowadzenie obowiązkowego mechanizmu podzielonej płatności w VAT. Obawy wzbudzają jednak kary, które...

  Czytaj dalej
 • Polski przedsiębiorca bardziej narażony na utratę płynności finansowej niż przedsiębiorca brytyjski
  Polski przedsiębiorca bardziej narażony na utratę płynności finansowej niż przedsiębiorca brytyjski

  Z danych opublikowanych w raporcie „European Payment Report 2018” wynika, że polski przedsiębiorca czeka na opłacenie faktury średnio 33 dni. Tymczasem jego brytyjski odpowiednik otrzymuje przelew średnio o niemal tydzień szybciej. (więcej…)

  Z danych opublikowanych w raporcie „European Payment Report 2018” wynika, że polski przedsiębiorca czeka na opłacenie faktury średnio 33 dni. Tymczasem jego brytyjski odpowiednik otrzymuje...

  Czytaj dalej
 • Przedsiębiorca w Polsce bez prawa do błędu. Przedsiębiorca w UK może liczyć na duże wsparcie
  Przedsiębiorca w Polsce bez prawa do błędu. Przedsiębiorca w UK może liczyć na duże wsparcie

  Czy początkujący przedsiębiorca w Polsce ma prawo się pomylić? Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii twierdzi, że tak, ale jest w tym zakresie raczej odosobnione. (więcej…)

  Czy początkujący przedsiębiorca w Polsce ma prawo się pomylić? Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii twierdzi, że tak, ale jest w tym zakresie raczej odosobnione. (więcej…)...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze