Site icon Admiral Tax

Doradca B2B

Powitanie w pracy

Doradca B2B

Pomagamy polskim przedsiębiorcom robić miedzynarodowy biznes w UK i innych krajach świata.

Rozbudowujemy dynamiczny zespół i poszukujemy aktywne osoby na stanowisko: Doradca B2B

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Numer referencyjny: AT/2019

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • udział w targach, eventach, konferencjach,
  • analiza potrzeb klientów, ofertowanie i zamykanie sprzedaży,
  • przeprowadzanie prezentacji handlowych i rozmów biznesowych (telefon, spotkania),
  • bieżące doradztwo,
  • umawianie spotkań handlowych.

Wymagania:

  • chęć do pracy i rozwoju,
  • nastawienie na sukces,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, usług finansowych, etc.

Oferujemy:

  • szkolenia produktowe,
  • dobrą atmosferę w zespole nastawionym na sukces zawodowy,
  • wynagrodzenie stałe + wysokie premie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w Krakowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wysyłając swoje CV na adres e-mail: praca@admiral.tax

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Admiral Tax Ltd z siedzibą w Londynie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Exit mobile version