Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Z życia firmy

 • Jak prowadzi się firmę w Wielkiej Brytanii? Obowiązki są sprowadzone do minimum

  Przedsiębiorcy, którzy kiedykolwiek prowadzili firmę w Polsce, a później przenieśli się do Wielkiej Brytanii chóralnie deklarują, że do Polski nie powrócą. Niższe obciążenia fiskalne i niższe składki ubezpieczeń społecznym niewątpliwie przemawiają za Wielką Brytanią, ale słowem klucz jest tu … biurokracja, której w brytyjskim systemie próżno szukać.

  Czytaj dalej
 •  
 • Mały ZUS – ustawa, która rozbudziła nadzieje

  Niejeden przedsiębiorca w Polsce z zapowiedzią wprowadzenia tzw. małego ZUS-u wiązał niemałe nadzieje na zmniejszenie swoich obciążeń. Niestety, niecałe dwa miesiące od wejścia w życie ustawy z 20 lipca 2018 r. wiemy już, że z ulg nie skorzysta cała rzesza mikro przedsiębiorców.

  Czytaj dalej
 • admiral tax optymalizacja podatkowa

  5 najpopularniejszych artykułów Admiral Tax w 2018 roku

  Przełom roku to czas wielu noworocznych postanowień, ale także podsumowań. W związku z tym pragniemy zaprezentować pięć artykułów, które w 2018 roku cieszyły się największą popularnością wśród ponad 10 tysięcy przedsiębiorców, którzy każdego miesiąca odwiedzają stronę Admiral Tax. 5. System podatkowy w Irlandii Z uwagi na Brexit Irlandia znacząco zyskała na popularności wśród polskich przedsiębiorców

  Czytaj dalej
 •  
 • siedziba Admiral Tax

  NOWA SIEDZIBA GŁÓWNA ADMIRAL TAX

  Uprzejmie informujemy, że Admiral Tax LTD zmienia siedzibę główną i począwszy od 19 grudnia właściwe dane rejestracyjne spółki to: ADMIRAL TAX LTD 27 Old Gloucester Street London WC1N 3AX Prosimy o zwrócenie uwagi czy faktury wystawiane dla Admiral Tax po tej dacie zawierają aktualny adres. Także wszelka korespondencja kierowana na adres siedziby głównej w Wielkiej

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze