Marketing Specialist

Marketing Specialist jest osobą odpowiedzialną za kompleksową analizę marki, tworzenie i wdrażanie strategii wizerunkowej i marketingowej. Osoba ta odpowiada za całość działań w obszarze PR i marketingu marki Admiral Tax oraz generowanie leadów.

Obowiązki:

  • Social Media
    • Prowadzenie profilu na portalu Linked In
    • Prowadzenie firmowego Facebooka
    • Prowadzenie firmowego kanału portalu YouTube
    • Prowadzenie profilu na Google +
    • Prowadzenie profilu na Twitterze
  • E-mail marketing
    • Przeprowadzanie promocyjnych kampanii mailingowych
    • Opieka nad firmowym newsletterem
  • SEO
    • Kontakt i nadzór agencji prowadzącą działania SEO
    • Analiza wyników pozycjonowania
  • Kampanie linków sponsorowanych
    • Kontakt i nadzór agencji prowadzącej kampanie AdWords
    • Prowadzenie kampanii na Linked In
    • Prowadzenie kampanii na Facebook
  • Public i Media Relations
    • Kontakt i nadzór pracy PR-owców
    • Prowadzenie i promocja firmowego bloga
    • Nawiązywanie kontaktów z portalami zainteresowanymi współpracą redakcyjną
  • Materiały promocyjne
    • Opracowanie treści materiałów promocyjnych
    • Przygotowanie treści na stronę internetową

Oczekiwania:

  • doświadczenie w komunikacji marketingowej (min. 2 lata)
  • znajomość narzędzi wspomagających e-PR i e-marketing
  • umiejętność planowania i realizowania założonych celów
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie w usługi i ofertę firmy
  • stanowisko w zgranym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • możliwość awansu i prowadzenie kompleksowo marki Admiral Tax
  • możliwość realizacji autorskich pomysłów
  • doskonałą, niekorporacyjną atmosferę
  • przyjaznego, otwartego na pomysły szefa
  • biuro w doskonałej lokalizacji
  • wygodny fotel :)

Wyślij swoje CV na [email protected], będzie nam bardzo miło się z Tobą spotkać! Pamiętaj by w tytule maila dodać nazwę stanowiska na które aplikujesz.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Admiral Tax Ltd z siedzibą w Londynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Admiral Tax Ltd z siedzibą w Londynie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ