Księgowa

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej z doświadczeniem w prowadzeniu księgowości spółek limited, składaniu deklaracji podatkowych oraz posiadającej wiedzę z zakresu prawa księgowego w Wielkiej Brytanii.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawne księgowanie dokumentów klientów, rozliczanie spółek limited oraz sporządzanie deklaracji i sprawozdań finansowych.

Obowiązki:

  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • Księgowanie dokumentów
  • Kontakt z klientami i odpowiadanie na ich zapytania
  • Przygotowaniu raportów
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz rozliczeń

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w pracy w księgowości w Wielkiej Brytanii
  • Wiedzy z zakresu brytyjskich podatków i procesów księgowych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z brytyjskim kapitałem
  • Stałą pracę
  • Możliwość szybkiego awansu oraz rozwoju
  • Udział w projektach wymagających kreatywnego myślenia

Wyślij swoje CV na [email protected], będzie nam bardzo miło się z Tobą spotkać! Pamiętaj by w tytule maila dodać nazwę stanowiska na które aplikujesz.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Admiral Tax Ltd z siedzibą w Londynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Admiral Tax Ltd z siedzibą w Londynie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ