Doradca B2B

Pomagamy polskim przedsiębiorcom robić miedzynarodowy biznes w UK i innych krajach świata.

Rozbudowujemy dynamiczny zespół i poszukujemy aktywne osoby na stanowisko: Doradca B2B

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Numer referencyjny: AT/2016

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • udział w targach, eventach, konferencjach,
  • analiza potrzeb klientów, ofertowanie i zamykanie sprzedaży,
  • przeprowadzanie prezentacji handlowych i rozmów biznesowych (telefon, spotkania),
  • bieżące doradztwo,
  • umawianie spotkań handlowych.

Wymagania:

  • chęć do pracy i rozwoju,
  • nastawienie na sukces,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, usług finansowych, etc.

Oferujemy:

  • szkolenia produktowe,
  • dobrą atmosferę w zespole nastawionym na sukces zawodowy,
  • wynagrodzenie stałe + wysokie premie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w Krakowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne".

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ