Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Zrozumieć biznes – wypełnij ankietę i dowiedz się co mówi rynek

Zrozumieć biznes - wypełnij ankietę i dowiedz się co mówi rynek

Admiral Tax w mediachZ życia firmy
Zrozumieć biznes – wypełnij ankietę i dowiedz się co mówi rynek
5 (100%) 3 oceniających

Przedsiębiorco! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w ankiecie, dzięki której zdobędziesz użyteczną wiedzę zarówno o polskiej, jak i zagranicznej przedsiębiorczości. Firma Zetha Media przygotowuje obszerny raport dotyczący firm – ich preferencji oraz potrzeb rynku.

Wychodząc naprzeciw polskim przedsiębiorcom, Admiral Tax przy współpracy z Zetha Media podjęły się przeanalizować szeroko rozumiany rynek małych i średnich przedsiębiorstw. Na podstawie przeprowadzanych badań powstanie raport, który przybliży potrzeby i preferencje, zarówno już aktywnych przedsiębiorców, jak i tych, którzy dopiero planują swoją przygodę z otwarciem własnej działalności.

CHCESZ ZAŁOŻYĆ FIRMĘ W UK? ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

Ankieta „Migracja biznesu zagranicę” jest w pełni anonimowa, a udział w badaniu nie zajmuje więcej, niż dwie minuty. Wyrażając swoje zdanie, pomagasz stworzyć realny obraz polskiego przedsiębiorcy.

 

>>WYPEŁNIJ ANKIETĘ<<

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze