Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

ZNAMY ZWYCIĘZCĘ PROMOCJI BLACK FRIDAY & CYBER MONDAY!

ZNAMY ZWYCIĘZCĘ PROMOCJI BLACK FRIDAY & CYBER MONDAY!

Promocje i konkursy
ZNAMY ZWYCIĘZCĘ PROMOCJI BLACK FRIDAY & CYBER MONDAY!
Oceń ten post

Promocja ogłoszona przez Admiral Tax, a dotycząca zawarcia umów z Admiral Tax w dniach 25 listopada (Black Friday) i 28 listopada (Cyber Monday), cieszyła się ogromną popularnością i wzbudziła sporo emocji. Tym bardziej jest nam miło poinformować, iż wygrana w postaci weekendowej wycieczki do Londynu dla dwóch osób trafia do Pani Anny Z. – nowego właściciela brytyjskiej spółki LTD.

Zgodnie z przyjętymi zasadami, spośród wszystkich klientów, którzy wykupili usługi Admiral Tax dokładnie w dniach 25 listopada (Black Friday) i 28 listopada (Cyber Monday) wyłoniliśmy kontrahenta, który dokonał zakupu największego pakietu. Osobą tą okazała się być Pani Anna z Warszawy. Pani Anna wybrała gotową spółkę LTD z zarejestrowanym nr VAT, dodatkowo zleciła Admiral Tax obsługę księgową na najbliższy rok.

“Jestem niezwykle podekscytowana rozpoczeciem działalności w Wielkiej Brytania, niemniej jednak decyzja ta była dokładnie przemyślana i jest jedynym racjonalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy chcącego efektywnie funkcjonować w świecie biznesu. Wycieczka do Londynu jest miła niespoodzainką. Z pewnością wykorzystam podróż do lepszego poznania stolicy państwa, które wybrałam na swój biznesowy przyczółek. Już teraz cieszę się na współpracę z Admiral Tax. Początki mamy świetne, to dobra wróżba na przyszłość” – mówi Pani Anna.

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy wzięli udział w promocji, gratulujemy zwyciężczyni i życzymy udanego wyjazdu do Londynu.

Zespół Admiral Tax

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze