Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Sprawdź co poza bezpieczeństwem łączy team rajdowy z Admiral Tax!

Sprawdź co poza bezpieczeństwem łączy team rajdowy z Admiral Tax!

Sprawdź co poza bezpieczeństwem łączy team rajdowy z Admiral Tax!
3.7 (73.33%) 3 oceniających

Admiral Tax łączy bezpieczną optymalizację podatkową z bezpieczeństwem na drodze. Firma specjalizująca się w przenoszeniu i zakładaniu spółek poza granicami Polski zaprosiła do wspólnego projektu doświadczony i ambitny zespół rajdowy.

Team Rajdowy Smagła & Giergiel to doświadczeni sportowcy, którzy przejechali setki tysięcy kilometrów w polskich oraz europejskich zmaganiach rajdowych. To właśnie na ich praktykę i wiedzę postawili przedstawiciele Admiral Tax, zapraszając rajdowców do wspólnego projektu.

“Jerzy Smagała i Konrad Giergiel to eksperci w nauce szybkiej, ale bezpiecznej jazdy samochodem. Podobnie jak nasi specjaliści, którzy wyszukują najlepszych możliwych metod oszczędności i optymalizacji kosztów podatkowych w firmie w maksymalnie bezpieczny sposób” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Nieodpłatne szkolenia pod okiem ekipy rajdowej to wartość dodana dla klientów Admiral Tax. Szkolenie techniki jazdy to bonus, który wyróżnia ofertę firmy. Obecnie w ramach usługi testowej do wspólnej jazdy z teamem Smagała & Giergiel  zapraszani są wybrani klienci Admiral Tax.

“Dotychczasowy odzew wśród naszych klientów jest bardzo pozytywny, dlatego też w najbliższym czasie planujemy wprowadzić wraz z teamem Smagała & Giergiel regularne szkolenia z bezpiecznej jazdy dla klientów Admiral Tax” – dodaje Moryc

Projekt wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, którą Admiral Tax z powodzeniem wdraża od zeszłego roku.

 

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy


STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
  • Wiedzę na temat firmy za granicą
  • Jak płacić mniejsze podatki
  • Gdzie ulokować zarobione pieniądze