Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Sprawdź co poza bezpieczeństwem łączy team rajdowy z Admiral Tax!

Sprawdź co poza bezpieczeństwem łączy team rajdowy z Admiral Tax!

Sprawdź co poza bezpieczeństwem łączy team rajdowy z Admiral Tax!
3.7 (73.33%) 3 oceniających

Admiral Tax łączy bezpieczną optymalizację podatkową z bezpieczeństwem na drodze. Firma specjalizująca się w przenoszeniu i zakładaniu spółek poza granicami Polski zaprosiła do wspólnego projektu doświadczony i ambitny zespół rajdowy.

Team Rajdowy Smagła & Giergiel to doświadczeni sportowcy, którzy przejechali setki tysięcy kilometrów w polskich oraz europejskich zmaganiach rajdowych. To właśnie na ich praktykę i wiedzę postawili przedstawiciele Admiral Tax, zapraszając rajdowców do wspólnego projektu.

“Jerzy Smagała i Konrad Giergiel to eksperci w nauce szybkiej, ale bezpiecznej jazdy samochodem. Podobnie jak nasi specjaliści, którzy wyszukują najlepszych możliwych metod oszczędności i optymalizacji kosztów podatkowych w firmie w maksymalnie bezpieczny sposób” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Nieodpłatne szkolenia pod okiem ekipy rajdowej to wartość dodana dla klientów Admiral Tax. Szkolenie techniki jazdy to bonus, który wyróżnia ofertę firmy. Obecnie w ramach usługi testowej do wspólnej jazdy z teamem Smagała & Giergiel  zapraszani są wybrani klienci Admiral Tax.

“Dotychczasowy odzew wśród naszych klientów jest bardzo pozytywny, dlatego też w najbliższym czasie planujemy wprowadzić wraz z teamem Smagała & Giergiel regularne szkolenia z bezpiecznej jazdy dla klientów Admiral Tax” – dodaje Moryc

Projekt wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, którą Admiral Tax z powodzeniem wdraża od zeszłego roku.

 

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze