Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

PORADNIK KLIENTA ADMIRAL TAX 2017

PORADNIK KLIENTA ADMIRAL TAX 2017

Firma w UK
PORADNIK KLIENTA ADMIRAL TAX 2017
Oceń ten post

Mając na uwadze dobro naszych klientów, stworzyliśmy Poradnik Klienta Admiral Tax 2017. W opracowanym przez naszych ekspertów informatorze znaleźć można wszelką niezbędną wiedzę potrzebną do prawidłowego zarządzania firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.

“Tworząc poradnik wzięliśmy pod uwagę perspektywę polskiego przedsiębiorcy. Mam nadzieję, że przygotowane przez nas wskazówki okażą się pomocne zarówno dla osób, które zaczynają swoją działalność w Wielkiej Brytanii jak również dla tych, którzy od lat prowadzą swój biznes na Wyspach” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Poradnik Klienta Admiral Tax 2017 dostępny jest dla wszystkich obecnych Klientów oraz każdego nowego, które zdecyduje się na współpracę z naszym biurem księgowym. W przygotowaniu są kolejne opracowania, które mają na celu wspomóc przedsiębiorców prowadzących działalność w Zjednoczonym Królestwie.  

Jesteś naszym Klientem i nie otrzymałeś Poradnika? Zgłoś się do Biura Obsługi Klienta: [email protected]

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze