Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

PLEBISCYT POLISH CHOICE 2017 – ZNAMY ZWYCIĘZCÓW!

PLEBISCYT POLISH CHOICE 2017 - ZNAMY ZWYCIĘZCÓW!

Promocje i konkursyZ życia firmy
PLEBISCYT POLISH CHOICE 2017 – ZNAMY ZWYCIĘZCÓW!
5 (100%) 2 oceniających

W piątek, 7 kwietnia poznaliśmy oficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu Polish Choice of the Year, którego partnerem jest firma Admiral Tax. Głosy na nominowane w plebiscycie firmy można było oddawać do 31 marca w 10 kategoriach.

Polish Choice to coroczny plebiscyt, w którym polscy konsumenci z Wielkiej Brytanii mogą wskazać i docenić te z marek obecnych na rynku, które lubią, cenią i uważają za przyjazne. To plebiscyt promujący najlepszych. Tych, którzy otwierają się na klientów, słuchają ich potrzeb i kształtują swoją ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby tej wyjątkowej i jednocześnie wymagającej grupy odbiorców.

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁEK BRYTYJSKICH

Spośród nominowanych w tym roku 24 firm, internauci wytypowali swoich faworytów i zwycięzców w 10 kategoriach oddając w sumie ponad 200 000 głosów.

Lista zwycięzców w Plebiscycie Polish Choice of the Year 2017:

Budowa i Remont: ATD Scaffolding

Edukacja: Polska Sobotnia Szkoła na Streatham

Finanse: Polish Credit Union UK

Obsługa Polskojęzyczna: Artur Galla Polski Dom Pogrzebowy

Firma z Zaufaniem: Quality Steel Ltd.

Polski Sukces: Decor Express Ltd

Pomoc Prawna: Athena Immigration Advice

Sprzedaż i Handel: Decor Express Ltd

e-Biznes: Sklep z polską odzieżą hip-hop Rap4Life

Zdrowie i Hobby: Top Medical Clinic

“Gratulujemy zwycięzcom i nominowanym. To dla nas zaszczyt, że możemy patronować konkursowi o tak wyrównanym poziomie, w którym udział biorą firmy o najwyższej wiarygodności na brytyjskim rynku. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów biznesowych!” – podsumowuje Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Wszyscy uczestnicy plebiscytu spotkają się 29 kwietnia w Londynie na uroczystej gali rozdania nominacji i nagród. Tego wieczoru dowiemy się także kto w roku 2017 zdobył tytuł Super Polish Choice. Tytuł trafi do marki, która podczas głosowania zdobyła największą ilość głosów internautów.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze