Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

NOWA SIEDZIBA GŁÓWNA ADMIRAL TAX

NOWA SIEDZIBA GŁÓWNA ADMIRAL TAX

Z życia firmy
NOWA SIEDZIBA GŁÓWNA ADMIRAL TAX
Oceń ten post

Uprzejmie informujemy, że Admiral Tax LTD zmienia siedzibę główną i począwszy od 19 grudnia właściwe dane rejestracyjne spółki to:

ADMIRAL TAX LTD

27 Old Gloucester Street

London

WC1N 3AX

Prosimy o zwrócenie uwagi czy faktury wystawiane dla Admiral Tax po tej dacie zawierają aktualny adres. Także wszelka korespondencja kierowana na adres siedziby głównej w Wielkiej Brytanii była zaadresowana na nowe dane.

Przypominamy również, że jesteśmy do Państwa dyspozycji również w Polsce, w trzech lokalizacjach:

Oddział Kraków

Al. Pokoju 44, Office D4

31-546 Kraków

Budynek Galeria Kraków Plaza

+48 12 44 66 333

[email protected]

W przeciągu najbliższych kilku tygodni, specjaliści z Krakowa będą dostępni dla Państwa pod nowym adresem. Tuż po Nowym Roku, zapraszamy Państwa na ul. Wadowicką 8a.

Region Katowice i Śląsk

Żelazna 17 bud. C

40-851 Katowice

+48 32 79 37 337

[email protected]

Region Warszawa

Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

+48 22 490 22 55

[email protected]

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Małgorzatą Kuwałek, Accounts and Office Senior Manager: [email protected]

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze