Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

DORADCY ADMIRAL TAX W WARSZAWIE

DORADCY ADMIRAL TAX W WARSZAWIE

Z życia firmy
DORADCY ADMIRAL TAX W WARSZAWIE
Oceń ten post

Od 1 grudnia doradcy Admiral Tax dostępni są w kolejnym polskim mieście – Admiral Tax dotarł do stolicy i obsługuje również region Warszawy. Jest to kolejny etap ekspansji na polskim rynku. Dotychczas specjaliści w dziedzinie brytyjskiej księgowości obsługiwali klientów w Krakowie i w Katowicach.

W naszej firmie pracują tylko najlepsi i najbardziej doświadczeni specjaliści z dziedziny księgowości i usług podatkowych, doskonale znający realia prowadzenia działalności gospodarczej zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax

Pod koniec listopada do zespołu dołączyli eksperci z Mazowsza. Są oni odpowiedzialni za obsługę obecnych klientów w regionie oraz za działania new business na terenie Warszawy i okolic.

Rozszerzenie działalności w stolicy było przemyślanym krokiem w drodze do dalszego rozwoju. Wybór miejsca nie był przypadkowy, a wiązał on się z faktem iż coraz więcej klientów zgłasza się do nas właśnie z Warszawy – dodaje Moryc.

Doradcy w regionie Warszawa dostępni są pod numerem telefonu 22 490 22 55 oraz mailem [email protected]

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze