Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Darmowa licencja na program księgowy o wartości 1250 zł dla klientów Admiral Tax

Darmowa licencja na program księgowy o wartości 1250 zł dla klientów Admiral Tax

Z życia firmy
Darmowa licencja na program księgowy o wartości 1250 zł dla klientów Admiral Tax
5 (100%) 5 oceniających

Bardzo miło nam poinformować, że Admiral Tax umożliwiło swoim klientom darmowe korzystanie z programu księgowego dopasowanego do spółek brytyjskich działających w Polsce. Klienci, którzy chcieliby skorzystać z programu FreeAgent na własną rękę muszą ponieść standardowe koszty licencji w kwocie 1250 zł rocznie. Dzięki naszej długoletniej współpracy z korporacją Free Agent udało nam się zagwarantować wszystkim firmom obsługiwanym przez Admiral Tax preferencyjne warunki dostępu do oprogramowania, a w szczególnych wypadkach zredukowanie kosztów do zera. Każdy obecny bądź zainteresowany przeniesieniem za naszym pośrednictwem firmy do Anglii lub Szkocji klient może zapytać na dowolnym etapie swojego opiekuna o możliwość promocyjnego dostępu do księgowości Free Agent.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze