Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

AKCJA CHARYTATYWNA ADMIRAL TAX NA ŚWIĘTA

AKCJA CHARYTATYWNA ADMIRAL TAX NA ŚWIĘTA

Z życia firmy
AKCJA CHARYTATYWNA ADMIRAL TAX NA ŚWIĘTA
Oceń ten post

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zespół Admiral Tax zwyczajowo już wspiera potrzebujących, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, nie pozwalającej cieszyć się nadchodzącą gwiazdką. W tym roku pracownicy postanowił wesprzeć Stowarzyszenie Po-Moc z siedzibą w Katowicach, wspierającego kobiety oraz kobiety z dziećmi zagrożone lub dotknięte przemocą seksualną, fizyczną i psychiczną.

Wybór akcji, którego organizatorką jest s. Anna Bałchan nie był przypadkowy. Przez ostatnie kilka miesięcy pracownicy Admiral Tax z podziwem przyglądali się bezinteresownej pomocy, którą s. Anna niesie kobietą i ich dzieciom.

“W natłoku obowiązków i przedświątecznej gorączce często zapominamy o tych, którzy mają trochę mniej szczęścia. Miło zaskoczyło mnie więc, że w tym roku, to sam zespół Admiral Tax wyszedł z propozycją stworzenia świątecznej paczki dla potrzebujących. Nie mogliśmy stać obojętnie wobec tak palących potrzeb kobiet i dzieci. W firmie wartości rodzinne są bardzo ważne. Rodzice stanowią większą część naszych pracowników” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

W pomoc stowarzyszeniu zaangażowani byli wszyscy pracownicy Admiral Tax, zadanie nie było łatwe, gdyż zbiórkę darów koordynowano w czterech różnych lokalizacjach, w których działa Admiral Tax, w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Londynie!

W połowie grudnia zebrane dary trafiły do Katowic, do całodobowego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla kobiet oraz kobiet z dziećmi. Placówka funkcjonuje od roku 2004, jej założycielem jest Stowarzyszenie Po-Moc, które czynnie wspiera ofiary przemocy, handlu ludźmi oraz przymuszonej prostytucji.

 

Więcej o działalności Stowarzyszenia Po-Moc: http://www.po-moc.pl/

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze