Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Agnieszka Chylińska i Dawid Podsiadło w Londynie! Admiral Tax zaprasza!

Agnieszka Chylińska i Dawid Podsiadło w Londynie! Admiral Tax zaprasza!

Z życia firmy
Agnieszka Chylińska i Dawid Podsiadło w Londynie! Admiral Tax zaprasza!
Oceń ten post

Wszyscy znamy i nucimy ich hity, ale ilu z nas miało okazję usłyszeć je na żywo? Admiral Tax zaprasza na bezprecedensowe wydarzenie – to nie będzie zwykły koncert. Po raz pierwszy Agnieszka Chylińska i Dawid posiadło wystąpią na jednej scenie w londyńskim klubie Koko.

Chcesz usłyszeć Polskę w Londynie? Koncert Agnieszki Chylińskiej i Dawida Podsiadło to jedyna taka okazja!

Wszyscy, którzy 7 września pojawią się w na pierwszym koncercie z cyklu Polska Live! będą mieli unikalną okazję przekonać się, jak Agnieszka Chylińska radzi sobie na scenie bez towarzystwa kolegów z zespołu ONA. Dowiemy się także, czy Dawidowi Podsiadło – młodemu zdobywcy czterech Fryderyków, i tym razem uda się swoimi balladami podbić serca kobiecej części publiczności. Nie możesz tego przegapić!

Polska Live! w klubie Koko, 7 września, Londyn – nie może cię tam zabraknąć!
Bilety do nabycia:
Polska Live!
Klub KOKO
Ticket Web

Admiral Tax jest jednym z głównych sponsorów tego niesamowitego wydarzenia.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze