Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

ADMIRAL TAX PRZEJMUJE OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ TRUSTED COMPANY (UK)

ADMIRAL TAX PRZEJMUJE OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ TRUSTED COMPANY (UK)

Z życia firmy
ADMIRAL TAX PRZEJMUJE OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ TRUSTED COMPANY (UK)
5 (100%) 1 oceniający

Trusted Company (UK), brytyjski program certyfikujący dla firm powierzył obsługę swoich ksiąg rachunkowych ekspertom z Admiral Tax. Tym samym, począwszy od końca lutego Trusted Company (UK) dołączyła do grupy klientów polsko-brytyjskiego biura księgowego Admiral Tax.

Trusted Company (UK) to uznany na świecie program certyfikujący, promujący wiarygodność firm na brytyjskim rynku, skierowany do marek mogących poszczycić się nienaganną opinią i jednocześnie otwartych na dialog z klientami. Na początku roku do elitarnego grona przedsiębiorstw, które pozytywnie przeszły pełną weryfikację programu dołączył Admiral Tax.

POPROWADZIMY KSIĘGOWOŚĆ TWOJEJ FIRMY

“Dzięki weryfikacji, a tym samym bliższemu poznaniu struktur Admiral Tax, łatwo przyszło nam podjąć decyzję o wyborze tej właśnie firmy do prowadzenia księgowości Trusted Company (UK). Strategia prowadzenia biznesu przez zarządzających Admiral Tax, bliska jest naszej misji i celom” – mówi Michael Stevenson, Business Relationship Manager w Trusted Company (UK)

Marka Trusted Company (UK), której właścicielem jest szkocka firma Business Level Ltd powierzyła specjalistom z Admiral Tax swoją pełną księgowość oraz prowadzenie kadr. Umowa zawarta została na czas nieokreślony.

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze