Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Admiral Tax przejmuje Dowson Holdings. W wyniku fuzji powstaje holding AT Holding Ltd

Admiral Tax przejmuje Dowson Holdings. W wyniku fuzji powstaje holding AT Holding Ltd

Z życia firmy
Admiral Tax przejmuje Dowson Holdings. W wyniku fuzji powstaje holding AT Holding Ltd
5 (100%) 1 oceniający

Zarząd Admiral Tax Ltd poinformował o złożeniu w miesiącu sierpniu 2017 roku dokumentów celem utworzenia nowego podmiotu pod nazwą AT Holding Ltd. Do nowo utworzonej spółki  są obecnie transferowane aktywa firm Admiral Tax Ltd oraz Dowson Holdings Ltd, znajdujących się w procesie łączenia przedsiębiorstw.

„Połączenie przedsiębiorstw jest wynikiem realizacji planów ekspansji obu spółek, które posiadają zbieżne interesy i misję, zbliżony model biznesowy i pracują na bliskich geograficznie rynkach. To da nam i naszym klientom o wiele większe możliwości” – mówi Agnieszka Moryc, dyrektor zarządzająca Admiral Tax Ltd.

Fuzja zostanie sfinalizowana końcem tego miesiąca. Firmy już teraz zgodnie zdecydowały, że nazwą handlową połączonych przedsiębiorstw będzie ADMIRAL TAX.

„Marka Dowson Holdings nie będzie dłużej aktywnie komunikowana, choć obecni klienci Dowosn Holdings będą nadal obsługiwani pod znaną im marką. Klienci Admiral Tax różnicy nie odczują wcale” – mówi Ryan Dowson, założyciel i CEO spółki Dowson Holdings.

Jak zgodnie deklarują zarządy obu spółek, wszystkie decyzje w obszarze dalszego rozwoju oraz strategii komunikacji połączonych przedsiębiorstw poprzedzone zostały wnikliwą analizą potrzeb obecnych klientów oraz potencjału rynku.

Admiral Tax Ltd to firma działająca od 2011 roku w obszarze optymalizacji ubezpieczeniowo – podatkowej, znana głównie z przenoszenia działalności gospodarczych do Wielkiej Brytanii. Dowson Holdings Ltd roku od kliku lat działa jako kanlceria prawna, parająca się doradctwem w zakresie zarządzania majątkiem podmiotów prawnych oraz majątkiem osób prywatnych w zakresie optymalizacji zysków.

Po dokonaniu fuzji, AT Holding Ltd pod marką kancelarii Admiral Tax, oferować będzie kompleksowe rozwiązania optymalizacyjne w obszarze rozwiązań dla przedsiębiorstw oraz usługi tzw. private banking.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze