Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

ADMIRAL TAX PARTNEREM POLISH CHOICE OF THE YEAR

ADMIRAL TAX PARTNEREM POLISH CHOICE OF THE YEAR

Admiral Tax w mediachZ życia firmy
ADMIRAL TAX PARTNEREM POLISH CHOICE OF THE YEAR
5 (100%) 1 oceniający

Na początku stycznia ruszyły zapisy do trzeciej już edycji plebiscytu Polish Choice of the Year organizowanego dla polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii. O głosy polskich konsumentów ubiegać się będą te firmy, które na Wyspach cieszą się najwyższym szacunkiem i największą popularnością wśród Polaków. Kolejny rok z rzędu do grona sponsorów plebiscytu dołączyła firma Admiral Tax.

Polish Choice of The Year to plebiscyt, w którym Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii mogą wskazać i docenić te z marek obecnych na rynku brytyjskim, które lubią, cenią i uważają za przyjazne.

“Admiral Tax – współpracujący od lat z Polakami –  doskonale wie jak świetnie radzą sobie polskie firmy na Wyspach i wierzy, że dzięki wzajemnemu wspieraniu się polskiego biznesu na Wyspach i nowych biznesowych inicjatyw, nawet Brexit nie przeszkodzi Polakom w osiągnięciu zamierzonego celu.” – mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są zarówno od marek, jak i klientów. Po zakończeniu etapu zgłoszeń następuje etap głosowania, w którym konsumenci za pośrednictwem formularza on-line oddają swoje głosy na najlepsze ich zdaniem firmy w ramach danej kategorii konkursowej.

Zgłoś firmę TUTAJ.

Plebiscyt Polish Choice of the Year podzielony jest na trzy etapy:

Etap I – czas zgłaszania kandydatów: do 28 lutego 2017 (do godz. 23.59)

Etap II – głosowanie online: 1 marca – 31 marca 2017 r. (do godz. 23.59)

Gala Polish Choice 2017  – wręczenie nagród, które nastąpi 29 kwietnia 2017 roku w Londynie

Więcej informacji na temat plebiscytu oraz wszystkich nominowanych można znaleźć na stronie plebiscytu: www.polishchoice.co.uk

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze