Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Admiral Tax oficjalnym agentem Euro Pacific Bank

Admiral Tax oficjalnym agentem Euro Pacific Bank

Konta bankoweZ życia firmy
Admiral Tax oficjalnym agentem Euro Pacific Bank
4.5 (90%) 16 oceniających

Miło nam poinformować, że ze względu na długotrwałą współpracę z Euro Pacific Bank zaproponowano nam zostanie oficjalnym agentem na rynek europejski.

 

Co daje, to naszym klientom?

Uproszczone procedury otwarcia konta, szybsza obsługa na najwyższym poziomie oraz dedykowany manager klienta.

 

Czym jest Euro Pacific Bank?

Euro Pacific Bank, to bank z siedzibą na St. Vincent Island wyspecjalizowany w obsłudze spółek offshore oraz zagranicznych inwestorów niebędących rezydentami podatkowymi na St.Vincent.  

 

Dlaczego warto otworzyć konto offshore?

Bezpieczeństwo kapitału, poufność danych inwestora o aktywach na rachunku, dywersyfikacja miejsca przechowywania pieniędzy w bezpiecznym banku poza Unią Europejską.

 

Każdego zainteresowanego otwarciem prywatnego lub biznesowego konta zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze