Blog o optymalizacji podatkowej i finansach

Admiral Private już jest!

Admiral Private już jest!

Konta bankoweZ życia firmy
Admiral Private już jest!
Oceń ten post

Jest nam niezmiernie miło poinformować o wprowadzeniu na polski rynek kolejnej firmy z grupy kapitałowej Admiral Tax: Admiral Private.

Usługi oferowane przez Admiral Private dedykujemy każdej osobie, która pragnie przechowywać kapitał na kontach w najbezpieczniejszych bankach na świecie ze szczególnym uwzględnieniem Szwajcarii i Liechtensteinu. 

Ideą przeniesienia tego typu rozwiązań na rynek polski jest coraz mniejsza poufność danych gwarantowana przez polskie banki oraz łatwość dostępu do prywatnych pieniędzy przez polskie instytucje państwowe i prywatne.

Szczerze liczymy, że ta dedykowana Państwu oferta spotka się z równie dużym zainteresowaniem co u naszych brytyjskich Klientów.

 

Dlaczego warto mieć konto w Szwajcarii lub Liechtensteinie?

 • Tajemnica bankowa
 • Bezpieczeństwo przechowywanych pieniędzy
 • Brak możliwości zajęcia rachunku
 • Brak wglądu organów skarbowych w operacje na koncie
 • Nieograniczone możliwości inwestycyjne

Jeśli są Państwo zainteresowani przeniesieniem części kapitału do bezpiecznego banku, zachęcam do zapoznania się z ofertą Admiral Private.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Masz pytania lub spostrzeżenia?
NASI EKSPERCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ
PODZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

Komentarz FB

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są.*

Masz pytania?

Chcesz założyć biznes za granicą?

Najnowsze wpisy

 • Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  Polski biznes rozrywkowy przenosi się na Wyspy
  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz wprowadza relatywnie wysokie stawki podatkowe, naturalnym odruchem jest poszukiwanie takiego kraju, gdzie działalność biznesowa będzie łatwiejsza. (więcej…)

  W sytuacji, w której rodzime prawo nakłada na przedsiębiorcę dużą ilość obowiązków formalno – prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grozi mu licznymi sankcjami oraz...

  Czytaj dalej
 • Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Firma w Irlandii, działalność w Polsce
  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla niego przesłankę do poszukiwania bardziej przyjaznej dla prowadzenia biznesu jurysdykcji. Nie bez przyczyny osoby chcące nadal prowadzić działalność w Polsce, ale ograniczyć obciążenia skarbowe przenoszą firmy do Irlandii. (więcej…)

  Rosnące wymagania wobec polskiego przedsiębiorcy związane z uszczelnianiem systemu podatkowego, połączone z wciąż relatywnie wysokimi kwotami podatkowymi oraz niską kwotą wolną od podatku stanowią dla...

  Czytaj dalej

STREFA WIEDZY

Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami związanymi z prowadzeniem firmy w Anglii. Zarówno Klienci naszej firmy, jak i przedsiębiorcy zastanawiający się nad przeniesieniem firmy do Anglii znajdą tutaj szereg przydatnych informacji natury księgowej, prawnej i organizacyjnej.

PRZEJDŹ DO FAQ
Newsletter
CO ZYSKUJESZ?
 • Wiedzę na temat firmy za granicą
 • Jak płacić mniejsze podatki
 • Gdzie ulokować zarobione pieniądze